Filmowanie z drona na weselu ile kosztuje? – filmowanie z drona cennik

Drony stają się w ostatnim czasie modne, dlatego coraz więcej firm oferuje takie usługi. Na co zwracamy cenę, jeśli zamawiamy usługi dronem? Większość z nas sprawdza ceny, ale to jest niezbyt rozsądne. Trzeba pamiętać, że sprawdzamy sprzęt i porównujemy go z innymi firmami.

Wtedy, jeśli firma jest droższa to, dlatego że wydała sporo pieniędzy na super sprzęt. To oczywiście przekłada się na najlepsze jakości filmy. Jeśli zapłacimy więcej, ale zobaczymy, że film jest wykonany naprawdę bardzo dobrze to będziemy wiedzieć, że to były dobrze wydane pieniądze. Naszym znajomym również taką firmę z dronem polecimy.

Na cenę wpływ ma nawet pogoda, bo im jest gorsza tym więcej pracy trzeba wykonać żeby cokolwiek z tego powstało. Cena to również sam materiał, czyli albo dajemy go do obróbki albo mamy go tak jak powstał. Jeśli chodziło o ujęcia weselna to obróbka jest bardzo potrzebna. Sami przecież tego nie zrobimy w profesjonalny sposób, a oddanie temu specjaliście wiążę się z niemałymi kosztami. Lepiej mieć zamówione kompleksowe usługi, bo wtedy wiemy, że wszystko będzie wykonane dokładnie tak jak tego chcemy.

Drony na niebie

Filmowanie i ceny są uzależnione również od miejsca gdzie mają być wykonane. Często potrzebne są na to pozwolenia, a to generuje dodatkowe koszty. Mogą też być to takie miejsca gdzie latanie będzie zabronione, a zatem dobrze byłoby wiedzieć, w jakiej strefie jest sala weselna, która nas interesuje. Za kilku godzinne filmowanie wesela trzeba będzie wydać kilka tysięcy złotych. Wesele jest bardzo drogie, dlatego jeśli wliczymy taki dodatek to naprawdę nic się nie stanie.

Przynajmniej będziemy mieć taką pamiątkę, jakiej inni będą nam zazdrościć i to jest najważniejsze. Warunki i ceny będziemy negocjować wtedy, kiedy wybierzemy dla siebie odpowiednią firmę. Można brać całe pakiety, ale można brać pojedyncze usługi. To wszystko będzie zależne od zaproponowanej przez firmę ceny. Wszystkie podane za filmowanie z drona cennik ceny są do negocjacji i trzeba o tym pamiętać.