Piękna górska okolica

Zapraszamy do naszego obiektu Giewont Apart Hotel, który mieści się w Zakopanem. Prowadzimy nasze apartamenty z myślą o osobach, które chcą być blisko gór i chcą mieć tanie noclegi.

W naszym obiekcie mamy bardzo korzystne ceny, a im więcej osób śpi w obiekcie tym taniej to wychodzi w przeliczeniu na jedną osobę. Cieszymy się z zadowolenia naszych klientów, którzy czują się u nas lepiej niż w domu. Do wyboru dajemy bardzo dużo apartamentów, co oznacza, że dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jeśli macie jakieś bardzo szczególne wymagania to od razu odsyłamy Was do apartamentu prezydenckiego. To miejsce wyjątkowe, które Wam się spodoba. W apartamencie znajdują się dwie sypialnie, salon i antresola. To oznacza, że maksymalnie może tam spać aż dziesięć osób. Widok na Giewont, który macie za oknem na pewno Was urzeknie.

Możecie siedzieć na dwudziestoczterometrowym tarasie, który już na Was czeka. Poczujecie magie tego wyjątkowego miejsca.

Każdy, kto mieszka w naszym obiekcie może skorzystać z oferty na saunę i basen. Milo spędzicie u nas czas i na pewno będziecie chcieli jeszcze wracać. My wiemy jak zapewnić naszym klientom dokładnie takie usługi, jakich szukają. Wiemy, że macie różne wymagania, dlatego nasz apartamenty są tak bardzo zróżnicowane. Osoby lubiące być w centrum Zakopanego będą bardzo zadowolone. Wystarczy pięć minut czasu żeby być już na miejscu. Możecie zjeść na mieście, korzystać z wielu atrakcji. Nasz obiekt jest najbardziej luksusowym ze wszystkich, które znajdują się w Zakopanem. Wiemy, że klienci szukają niskiej ceny, ale wysokiej, jakości usług.

Nam udało się to wszystko połączyć i dlatego dzisiaj składamy wszystkim taką ofertę, jakiej nikt inny nie będzie w stanie przebić. Wybierzecie sobie to, co uważacie za najlepsze i skontaktujcie się z nami. Wejdźcie na naszą stronę internetową ApartHotel Giewont. To tutaj znajdują się zdjęcia obiektu i poszczególnych apartamentów. To na pewno Was zachęci do wybrania właśnie nas.