Spółka cywilna w UK

Zakładanie spółki cywilnej w UK wymaga sporej wiedzy. Na pewno jest to bardzo dobry sposób na założenie firmy w kilka osób. Jeśli mamy znajomych, którzy chcą razem z nami prowadzić firmę to taka forma jest najlepsza i przyniesie same zyski.

W pierwszej kolejności spółkę cywilną trzeba będzie zgłosić do urzędu skarbowego. Na całe szczęście nie jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i nie ma konieczności rejestrowania jest w oficjalnym rejestrze firmy. Spółka cywilna będzie prowadziła działalność pod własną nazwą firmy. Jeśli chcemy założyć spółkę cywilną, ale nie za bardzo wiemy jak się za to zabrać. To firma Capital Business Links LTD jest w stanie nam pomóc. To firma polska, która zatrudnia Polaków u siebie. Oznacza to, że mamy ludzi z ogromnym doświadczeniem, którzy na prawie w UK znają się o wiele lepiej niż sami Brytyjczycy. Współpracując z tą firmą księgową można liczyć na szeroki zakres usług i na pewno każdy, kto chce zakładać spółkę cywilną w Wielkiej Brytanii będzie z tego bardzo zadowolony.

Zakres działania firmy księgowej w UK

Możemy liczyć na doradztwo formalno-prawne włącznie z rejestracją spółki oraz zarzadzaniem jej finansami. Księgowi oferują nam konsultacje w sprawach księgowych, podatkowych czy pracowniczych. Możemy również liczyć na pomoc przy planowaniu polityki finansowej oraz podatkowej. Jeśli planujemy jakieś inwestycje to również mogą w tym uczestniczyć i nam doradzać. Jeśli będzie kontrola skarbowa w naszej spółce to możemy liczyć na pomoc. Gdyby nasza spółka ogłosiła bankructwo to również przez cały ten proces przejdziemy dzięki wspomniane firmie księgowej. Zakres pomocy, na jaką możemy liczyć w przypadku tej firmy jest o wiele większy i można o tym poczytać na stronie Capital Business Links – ksiegowość w UK. To osoby, które mają wielu doświadczanych księgowych chcących pomóc każdemu z nas. Na takiej współpracy wiele możemy dla siebie zyskać, dlatego nie warto dłużej czekać tylko trzeba szybko prosić ich o pomoc, a na pewno odpowiedzą pozytywnie.