Szafa medyczna do kopert

Przechowywanie dokumentów pacjentów jest bardzo ważne. Są to dane osobowe z adresami i wszystkimi numerami. Jest tam również zapisana cała historia choroby, a zatem takie dane są poufne i nikt poza lekarzem nie powinien tam zaglądać.

W takiej sytuacji montuje się w gabinetach i przychodniach specjalne szafy kartotekowe, w których będą idealnie mieścić się koperty i inne dokumenty. Firma Gaudia trudni się właśnie takimi szafami. Te szafy są wyposażone w specjalne szuflady gdzie jest miejsce na poszczególne dokumenty. Rozmiary zostały dobrane w taki sposób żeby koperta czy segregator mogły się tam zmieścić. W tym przypadku postawiono na format B5. to bardzo ważne żeby zadbać o wszystkie szczegóły, a ta firma właśnie się tym zajmuje. Są w stanie stworzyć dokładnie taki rozmiar szafy kopertowej, jaka jest klientowi potrzebna. Mimo że komputeryzacja jest coraz bardziej rozpowszechniania to i tak w większości firm i urzędów dokumenty, a w tym koperty są najważniejsze, dlatego taka szafa jest bardzo potrzebna i bez niej pracuje się o wiele trudniej.

Parametry szaf kopertowych

Szafy wyposażone są w kilka szuflad. Klient może wybrać małą, niską szafę, w której zmieści się nie za dużo dokumentów, a to wszystko, dlatego że posiada jedynie dwie szuflady. Oczywiście im więcej dokumentów ma się zmieścić tym wyższy model można sobie wybrać. Największa szafa kartotekowa może mieć siedem dużych szuflad. W takiej szafie zmieści się wszystkich dokumentów naprawdę bardzo dużo. Klienci będą zadowoleni z takiej oferty, bo jest ona dopasowana do ich potrzeb. Materiały użyte do produkcji szaf są nie tylko estetyczne, ale również bardzo trwałe, a zatem bez względu na to czy szafa będzie na widoku czy gdzieś w ciemnym pokoju to będzie się dobrze prezentowała. Ofertę z szafami można znaleźć na – https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-kartotekowe i jeśli ktoś tam zajrzy to przekona się jak powinna wyglądać w pełni profesjonalna oferta na szafy kopertowe.