Jak uzyskać szczupłą sylwetkę

Tropikalne owoce acai są jednym z podstawowych składników różnych preparatów na odchudzanie, opartych na produktach naturalnych. Przykładem może być suplement Acai Berry Extreme, który doskonale wesprze nasze zmagania w walce o szczupłą sylwetkę.
Podczas przestawiania się na dietetyczne odżywianie ważne jest, aby pamiętać o zachowaniu podstawowych reguł, których należy się trzymać podczas nowego sposobu odżywiania się. Dlatego też, jeśli zdecydujemy się na którąś z diet opartych na owocach, na przykład na dietę ananasową, Acai Berry Extreme będzie idealnym lekiem, który wpasuje się w główne założenia menu tej metody odchudzającej.
Jagody acai, na których bazuje wyżej wymieniony suplement, pochodzą z Ameryki Południowej, gdzie porastają drzewo o nazwie euterpa warzywna. Owoce te przypominają nieco winogrona, również występują w kiściach, ale są mniejsze i kryją w sobie jedną, dużą pestkę i niewiele miąższu. Miąższ ten jest wykorzystywany w tradycyjnej kuchni brazylijskiej, zaś w Amazonii stanowi podstawę pożywienia mieszkańców tego rejonu. Jagody acai posiadają niezwykłe właściwości odżywcze i redukujące wagę, a Indianie już od dawna korzystali z ich prozdrowotnych walorów. Nic dziwnego: stanowią bowiem istną bombę witaminową. W swoim składzie mają witaminy A, C, E, B1, B2 i B3, jak również są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, czyli omega – 3 i omega – 6, odpowiedzialne za odporność organizmu. Dzięki takim cechom, niepozorne z wyglądu owoce acai znajdują się w czołówce najzdrowszych pokarmów na świecie.
Bezsprzecznie korzystne działanie, wpływające również na spadek wagi, jagody te zawdzięczają właściwościom, wspomagającym usuwanie tłuszczu z organizmu, przyspieszającym przemianę materii i proces trawienia.
Jeśli zależy nam zatem na wzmocnieniu efektów naszego odchudzania się przy pomocy naturalnych suplementów, dobrze jest odwiedzić stronę internetową tabletki na odchudzanie ranking – http://rankingtabletki.eu. Znajdziemy tam wiele ciekawych propozycji tabletek, które swój dobroczynny wpływ na nasze zdrowie zawdzięczają wyłącznie składnikom pochodzenia roślinnego lub związkom organicznym, które naturalnie występują w naszym organizmie.